Культура

Культура: Последние новости

+627
Щомісяця через Польщу перевозиться близько 450 тисяч тонн українського зерна, що на 50% більше, ніж у середині року, заявив міністр інфраструктури Польщі Анджей Адамчик.
Про це повідомив Олексій Гончаренко, народний депутат України від “Європейської Солідарності” у Telegram.За демонтаж пам’ятника Катерині II проголосував 43 депутати, один не голосував. Водночас за демонтаж пам’ятника Суворову проголосував 41 депутат, троє не голосували.Як пише “Суспільне”, міський голова Геннадій Труханов нагадав, що є пропозиція створити в місті парк імперського минулого, куди можуть перемістити й пам’ятник Катерині II.До тих пір його передадуть на тимчасове збереження.
У Києві біля Господарського суду відбулася акція на підтримку «Довженко – Центру» - bykvu.com - Украина - Культура
bykvu.com
45%
780
У Києві біля Господарського суду відбулася акція на підтримку «Довженко – Центру»
Про це повідомляють #Букви.Під Господарським судом Києва на акції протесту зібралося близько 50 учасників, які тримали перед своїми обличчями паперові маски із зображенням українського письменника та кінорежисера Олександра Довженка й вимагали скасувати наказ про реорганізацію “Довженко-Центру”.Відтак, Господарський суд Києва переніс на 20 грудня підготовче засідання за позовом Довженко-Центру до Державного агентства з питань кіно про визнання незаконним наказу про “реорганізацію” установи.Зазначимо, що у серпні цього року Державне агентство України з питань кіно видало наказ про реорганізацію “Довженко-Центру”. Це означає ліквідацію національного кіноархіву, який з 1994 року займається збереженням, дослідженням та популяризацією українського кіно.
DMCA