Іран

Іран: Последние новости

+103
Іран не визнав російську анексію тимчасово окупованих регіонів України та засудив проведені на їхній території псевдореферендуми.
Шахр-е-Белкейс (Shahr-e Belqeys) - замок, розташований в окрузі Есфарайєн в провінції Північний Хорасан, Іран. Фортеця походить від Сасанідської імперії. Це другий за величиною глинобитний форт в Ірані після Бамської фортеці, внесеної до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Археологічні розкопки Белкейс займають площу понад 51 000 кв.
Китай та Індія вимагають від Росії припинити війну в Україні - lenta.ua - Китай - США - Україна - Росія - Іран - Індія - місто Пекін
lenta.ua
85%
899
Китай та Індія вимагають від Росії припинити війну в Україні
На Генасамблеї ООН жодна велика країна не підтримала Росію, включаючи Китай, повідомляє The Guardian.Міністр закордонних справ Китаю Ван І закликав Росію та Україну "не допустити поширення кризи" і не вплинути на країни, що розвиваються."Китай підтримує всі зусилля, спрямовані на мирне вирішення української кризи. Нагальним пріоритетом є сприяння мирним переговорам. Фундаментальним рішенням є вирішення законних проблем безпеки всіх сторін і створення збалансованої, ефективної та стійкої архітектури безпеки", - сказав Ван І.Американські офіційні особи були підбадьорені тим, що на їхню думку Китай не надає конкретної підтримки війни, і заявили, що Пекін відхилив запити надіслати військову техніку, що змусило Росію покладатися на Північну Корею та Іран, оскільки її власні запаси скорочуються. Індія має теплі стосунки зі США, але також вона має історичні зв’язки з Росією, її традиційним постачальником оборонної продукції. "Оскільки конфлікт в Україні продовжує вирувати, нас часто запитують, на чиєму ми боці. Наша відповідь кожного разу пряма і чесна – Індія на боці миру і твердо там залишатиметься. Ми на тому боці, який закликає до діалогу та дипломатії як до єдиного виходу", — сказав міністр закордонних справ Індії Субрахманьям Джайшанкар.голова МЗС Росії Сергій Лавров на прес-конференції відмовився відповідати, чи був який небудь тиск на Москву з боку Китаю. А в своїй промові з трибуни Генасамблеї він намагався перекласти провину безпосередньо на країни Заходу.
DMCA