Росія

Росія: Последние новости

+653
Полонений окупант, якого українські захисники захопили під час визволення селища Циркуни у передмісті Харкова, розповів СБУ, що реактивна артилерія ворога навмисно знищувала багатоповерхівки у місті. Про це повідомляє прес-служба СБУ в Telegram-каналі, передає Час Пік.
Делегація Швеції незабаром вирушить до Анкари для обговорення вступу до НАТО.
Владимир Путин - Виталий Портников - Решение в Кремле принято. Что сегодня на столе у Путина - nv.ua - Украина - Казахстан - Росія - місто Маріуполь
nv.ua
77%
390
Решение в Кремле принято. Что сегодня на столе у Путина
Виталий Портников Журналист План Путина — полная интеграция всех территорий Украины в состав РФ Наскільки я розумію, в Кремлі ухвалене рішення про приєднання Донецької і Луганської областей до РФ — в якості звичайних суб'єктів федерації, як Крим.В цій ситуації куратором регіону стає не людина, яка відповідає за відносини з Україною і Молдовою — заступник голови адміністрації президента РФ Дмитро Козак, а перший заступник голови адміністрації президента РФ Сергій Кирієнко, який відповідає виключно за внутрішню політику. Він більше нічим не займається, тільки внутрішньою політикою, і якщо він приїхав до Маріуполя, значить, він приїхав в Росію — з точки зору Кремля, аби готувати приєднання до Росії.Якщо Кирієнко з’явиться в Херсонській області, це означатиме, що ухвалене рішення і про те, що Херсонська область стане частиною РФ.
Путін не змінив свої позиції щодо війни в Україні – Шольц - bykvu.com - Украина - Україна - Росія - Срср - Twitter - Facebook
bykvu.com
91%
568
Путін не змінив свої позиції щодо війни в Україні – Шольц
розповів в інтерв’ю німецькому інтернет-порталу T-Online.Відповідаючи на питання щодо того, чи змінились позиції Путіна щодо війни в Україні, німецький канцлер сказав: “Ні”.Він додав, що за час повномасштабної війни Росії не вдалось досягти жодної поставленої мети: Україна не завойована, а українці майстерно та мужньо захищаються.“НАТО не відступило, а навіть збільшило свої сили на східному фланзі Альянсу. А якщо до НАТО приєднаються Швеція та Фінляндія, Альянс стане ще сильнішим”, – наголосив Шольц.Він також додав, що Росія зазнала чималих втрат у повномасштабній війні з Україною, які є набагато більшими, аніж втрати СРСР за десятиліття кампанії в Афганістані.Шольц зауважив, що єдиним виходом для Путіна з цієї ситуації може стати домовленість з Україною.“Я не знаю, чи сприймає Путін аргументи Заходу про те, що санкції шкодять Росії.
DMCA