Киргизія

Киргизія: Последние новости

+29
Питання участі Організації договору про колективну безпеку (ОДКБ) у війні Росії проти України на порядку денному не стоїть. Це підтвердив офіційний представник МЗС Казахстану Айбек Смадіяров, повідомляє Informburo.
Николай Сунгуровский Директор военных программ Центра Разумкова Что будет быстрее — темпы наступления ВСУ или темпы распада РФ? Мне бы хотелось разбить нижеизложенное на три части. Первая — Азиатский закат России. Вторая — война Путина.
На саміті ШОС відбулося обнулення Путіна: він став зайвим - vlasti.net - Казахстан - Узбекистан - Росія - Киргизія - Індія
vlasti.net
68%
916
На саміті ШОС відбулося обнулення Путіна: він став зайвим
Таку думку в інтерв'ю Радіо Свобода висловив військовий експерт Михайло Самусь. Читайте Vlasti в Telegram: повідомляємо лише найцікавіше 'Те, що ми бачили в Самарканді, - це було саме те обнулення Путіна, це була його самоліквідація', - зазначив він. Експерт нагадав, що після приїзду Путіна до Самарканду його демонстративно зустрів не президент Узбекистану, а друга особа, що раніше було неможливо за визначенням. Президент Узбекистану зустрічав Сі Цзіньпіна, показавши тим, хто є хто на Сході, хто є хто в Центральній Азії. “Точно так само фантастична історія – це коли Путін чекав президента Киргизстану. Той самий Путін, який змушував годинами чекати Папу римського, годинами чекати королеву Великобританії та інших лідерів, а зараз він чекає на президента Киргизстану. Тобто це таке акуратне вдягання помийного відра на голову Путіну – це суто східна церемонія, коли показують, хто є хто, цими досить дрібними, акуратними рухами”, - пояснив Самусь.
Україна - Росія набирає на війну в Україні найманців із Центральної Азії та ув'язнених - lenta.ua - Узбекистан - Таджикистан - Україна - Росія - Словаччина - Киргизія - місто Севастополь
lenta.ua
45%
665
Росія набирає на війну в Україні найманців із Центральної Азії та ув'язнених
У Росії активно розгортається кампанія під гаслом "від кожного суб'єкта федерації по батальйону" - Кремль зобов'язав кожен із 85 російських регіонів, включаючи окупований Крим та Севастополь, сформувати та фінансово простимулювати по одному новому батальйону "добровольців" для участі у війні проти України."Щоправда, не всі регіони готові створювати такі батальйони за рахунок місцевого населення. Зокрема, влада Москви формує так званий "мерівський полк", в який здебільшого набираються люди з інших регіонів та навіть громадян країн Центральної Азії (Таджикистан, Киргизстан, Узбекистан). Для їхнього заохочення пропонується висока зарплатня та можливість отримати громадянство РФ", - повідомляє ГУР Міноборони України.Щоб уникнути небажаного оголошення мобілізації, набір військовослужбовців здійснюється через приватні військові компанії, Росгвардію та "ЛДНР"."Фіксуються випадки примусу до підписання "контрактів" щодо місцевого населення на тимчасово окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей. Отримано повний карт-бланш від влади РФ на відбір бойовиків у колоніях", - зазначає розвідка.Розпочато роботу з колишніми випускниками Челябінського танкового училища в запасі віком до 50 років - їх закликають йти добровольцями до танкового батальйону, який формується орієнтовно в Пермі."Там організується збірний пункт та прибувають танки Т-72, які терміново знімають із довготривалого зберігання", - зазначають у ГУР.
Владимир Путин - Касым-Жомарт Токаев - Президент Казахстана просит Путина о компромиссе с Украиной - ru.slovoidilo.ua - Россия - Украина - Казахстан - Таджикистан - Киргизія
ru.slovoidilo.ua
40%
289
Президент Казахстана просит Путина о компромиссе с Украиной
Глава Казахстана Касым-Жомарта Токаева провел телефонный разговор с президентом России Владимиром Путиным.«Главы государств обсудили актуальные вопросы, касающиеся экономического положения двух стран и двустороннего сотрудничества в торгово-экономической сфере. При обсуждении ситуации вокруг Украины Касым-Жомарт Токаев отметил исключительную важность достижения компромиссных соглашений в ходе переговоров», — сообщает сайт президента КазахстанаВ то же время, экс-глава Комитета нацбезопасности Казахстана Альнур Мусаев сообщил, что Таджикистан и Киргизстан сдали позиции под давлением Путина и предоставят ему помощь в войне против Украины.Мусаев сообщил, что на конфидециальном уровне Таджикистан и Киргизстан выразили готовность оказать РФ военную помощь: «Военная техника, боеприпасы, а также частично российский контингент из этих Центрально-азиатских республик вывозится в РФ для применения его на войне».Со стороны России также оказывается беспрецедентное давление на Казахстан с требованием встать на её сторону в войне против Украины.По последним заявлениям Токаева, отметил Мусаев, заметно что власть Казахстана также готова в режиме секретности оказать помощь России.
DMCA